biber gazı
  Yaşanmış Olaylar
  biber gazı 5 tl
  Biber Gazı Haberleri
  Baldızıyla Kavga Eden Alkollü şahsa Biber Gazı
  PTT biber gazı istedi
  Polise Biber Gazı Sıkmaktan Gözaltına Alınan Zabıtalar Adliyede
  PTT cilere biber gazı vizesi çıkmadı
  Biber Gazının Yasadaki Yeri
  Biber Gazının Kullanımı ve EtkileriAra
  Kuyumcuya Biber Gazı
  Bibar Gazının Yasadaki Yeri
  Biber Gazı Videolar
  biber gazı yasalmı
  Biber gazı fiyatları
  Tekel işcilerine biber gazı
  Partners
  Jenix Biber Gazı
  TEHLİKESİ VAR MI

BİBER GAZI

Çaldirin 0(544) 6 333 544
Çaldirin Arayalim
CEP TEL


kampanyaya dewam5.00 urun teslımınde odeme yap


TOPTANCISINDAN ALIN TOPTAN FİYATINA ALIN
 
 ADET FİYAT 5

ŞOK KAMPANYA
Biber gazı TANESİ
 5.00
%100PARA İADESİ
900.000 volt elektroşok cihazı sadece 69TLdir.
ÜRÜNÜ BEĞENMİYENE SİPARİŞİNİN ON KATI PARA İADE
YİNE YAPACAĞIMIZI YAPTIK


Bibergazı , sadece 5.00hemde kapıda odeme kolaylıgı ıle urun teslımınde toptancısından alın toptan fıyatına alın
satışı sevdıklerınıze sızce en etkılı enguzel ? hediye nedir??
 
ADET FİYAT 5.00
100lü alımlarda 3.50 tl
tabiki Bibergazı
nedenmi sevdiklerınız kendınız sız yokkende koruyabılsın dıye Bibergazı alın sevdıklerınıze dagıtın merak etmeyın karsılıksız kalmaz Bibergazı sadece 4.99 tl kapıda urun teslımınde odeme yap. 
Bibergazı TANESİ
5.00

0(544) 6 333 544
0(536) 636 52 16
 Ücreti ürün tesliminde kapınızda ödeme kolaylıgı ile
Sevdiklerinizin Kendilerini Korumasını Sağlayın!!!
Önemli bilgi Lütfen okuyunuz .
BİBER gazı sprey denince akla tüm Türkiyede akla gelen tek şey Polislerin protesto yapan topluluğu dağıtmak amacı ile kullandığı bilir herkes

Peki biber gazı sprey i neden annelerimiz bacılarımız kız arkadaşlarımız ablalarımzı çoçuklarımız

veya da kendimiz neden yanımızda taşıyıp kendimizi daha güvenli hissetmiyelim ?

biber gazı sprey ini yaklaşık 5 yıldır kullanmaktayım ve bugune kadar kullanmak nasip bile olmadı :-=) biliyorum komik ama hala taşırım o yanımda iken  kendimi güvende hissetmekteyim

Tabiri caiz ise yürüyüşüm bile değismektedir.

bibergazı nı her kese tavsiye ederim taşıdıkça yanınızda bulundukça bana hak vereceksiniz.

benim başıma birşey gelmedi demek gelmiyecegi anlamına gelmez arkadaşlar.

bir tek kendinizi düşünmeyin. eşinizi dostunuzu çevrenizi tüm sevdiklerinize en ucuz en güzel hediyedir ? Sizcede öyle değilmidir?arkadaşlar her yerde kolaylıkla bulunmadıgı için biber gazı hediye ettiğiniz eşiniz dostunuz çok sevinecektir e bununda altında kalmazlar zaten 

 Biber gazıSİPARİŞLERİ İÇİN

sadece 5.00

ŞOK KAMPANYA
TANESİ
5.00 
 

 Ücreti ürün tesliminde kapınızda ödeme kolaylıgı ileSevdiklerinizin Kendilerini Korumasını Sağlayın!!!
Bibergazı SİPARİŞLERİ İÇİN

kampanyaya dewam5.00 urun teslımınde odeme yap

OZON TABAKASINA ZARAR VERMEZ. 
 nato Bibergazı istanbul
 
Kişisel güvenlik amaçlı geliştirilmiş göz yaşartıcı spreydir.

Göz yaşartıcı spreyler tehlikeli durumlarda karşınızdaki kişi ile temasınızı gerektirmediğinden giderek en çok artan savunma aracıdır.

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve taciz olaylarına karşı kendinizi emniyete alınız. Göz yaşartıcı Bibergazı spreyi ile artık daha güvendesiniz.

Bu ürün sayesinde evinizde rahat uyuyup hırsızla karşılaşırsam ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz

Gece geç vakit gezmelerinde, eğlence yerleri çıkışlarında; yaz tatillerinde; sabah sporlarında; pikniklerde ıssız sokaklarda tinerci tacizci kapkaçcıya karşı daha güvende olacaksınız.

Yaralamaya ve öldürmeye sebeb olmadığı için kendinizi korurken saldırgana zarar vermeden onu Bibergazı İLE etkisiz hale getireceksiniz.

Bisiklet yolculuklarında; gece karşınıza nerden çıktığı belli olmayan size saldıran köpeklere karşı Bibergazı etkili bir yardımcıdır.

8,5 cm ebatlı Bibergazı cebinizde çantanızda hatta avuç içinde bile kolayca taşıyıp 40 ml tüplü özel başlıklı 4 kanallı ürünü defalarca kullanabilirsiniz.

Kötü niyetli kişeye karşı 5 mt mesafede etkilidir. Karşınıza çıkan kişi 1'den fazla sayıda olsa bile tüm kişilere Bibergazı 
karşı etkilidir.

Spreyin içerisindeki madde temas ettiği yüzeyde müthiş bir yanma hissi uyandırır, böylece Bibergazı spreye maruz kalan kişi en az 15 dakika etkisiz kalacaktır.

Gözlerde ve genizde yanmaya neden olan Bibergazı sprey, saldırı durumlarında zaman kazanmanızı sağlar.

Bibergazı kullanan kişiye herhangi bir zarar vermez.

Bibergazı Yan etkisi veya öldürücü bir etkisi yoktur.(Kalp hastaları için tehlike arz eder)

Maksimum düzeyde konsantre edilmiş özel dizaynı sayesinde jet basınçla uzak mesafeye kadar etkilidir.

12/2015 SON KULLANMA TARİHİDİR !!!
Bu korunma Bibergazı kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
DİKKAT!
Kapalı alanda deneme amaçlı kullanmayınız.
Bibergazı yüksek ısıya maruz bırakmayınız.

EN ÖNEMLİSİ LÜTFEN DENEME AMAÇLI HAYVANLARA KARŞI KULLANMAYINIZ.
 

    Bibergazıburun, ağız, göz ve deriye etki eden ve kimyasal maddeler içeren bir çeşit gazdır. Biber gazı  nın asıl adı "oc"dir. Çoğunlukla polis memurları yapılan toplu eylemleri etkisiz hale getirmek için kullanmaktadır.Bibergazı gözlerde yanma, ağızda acı bir tada sebep olmakta ve yüzün suyla yıkanması halinde yakıcı etkisini göstermeye devam etmektedir. Bibergazı nın Etkisi ortalama 1-2 saat sürmekte olan bu gaz minik sıvı Bibergazı damlacıkları havadan hafif olduğu için rüzgarla taşınabilir. epitel dokular uzerinde ve alerjik bünyelerde tahriş edici etkisi bulunmaktadır.Bibergazının Yol açtığı acı şoku nedeniyle bazı vakalarda ölüme neden olabilmektedir.
 
Nato Bibergazı Sprey Hayatı Kolaylaştırıyor, Kullanımıda
Oldukça Kolay .


Spor yaparken, Sokakta, Caddede Rahat dolaşmak istiyorsanız, sizde hemen telefonunuzu elinize alıp
0(544) 6 333 544
0(536) 636 52 16
'yi arıyorsunuz Bibergazı hemen gönderiyoruz. Sokakta caddede rahat yürüyebilmek için Biber gazı spreyiniiz yanınıza alın. Nato Bibergazı kullanımı hakkında yada başka sorularınızı bizimle iletişime geçerek yada mail yoluyla sorabilirsiniz,Bibergazı spreyi hayati durumlarda kullanın lütfen, Google Arama motorunda az önce biber gazı diye arattım da baktım Bibergazı aramak isteyenlerin bazıları göz yaşartıcı Bibergazı sprey ve Bibergazı bayıltıcı sprey eklinde arama yapmışlar, başta bir yere daha deyinmek istiyorum hazır yazmaya başlamışken elektro şok ve elektro şok cihazı arayanların sayısı oldukça fazla tabi bu cihazın satışını bizde yapıyoruz ama size tavsiyemiz takibi Bibergazı spreydir.


Biber gazı spreyin ne kadar önemli ve gerekli olduğu açıkca ortada size bir olayı anlatıyım yakın bir zamanda bir arkadaşımın başına geldi bu olay, iş çıkışı evine giderken daha firmanın önünden peşine takılmışlar ama arkadaşım hiç şüpelenmiş sonra arkadaşıma iyice yaklaşıp telefonunu istemişler oda vermemiş daha sonra silahlarını çıkarıp başına dayamışlar birazda vurmuşlar yani zorla almışlar, peki arkadaşım yanında Biber gazı Sprey olsaydı böyle mi olurdu, diyiceksiniz silah dayamışlar ama silahı sonradan dayamışlar telefonu vermeyince burda Biber gazı spreyimizi telefonu istediklerinde telefon diye çıkartıp sıksaydı arkadaşımız kurtuşmuş olucaktı, başıma gelmez demeyin kendinize çok güvenmeyin bunu yapanların gözleri hiç bişey görmüyor sizde gerekli önleminizi alın artık içiniz rahat olarak gezin, nato Biber gazı sprey devri artık başladı cep telefonu ne kadar kıymetliyse herkez taşıyorsa Biber gazı bi o kadar kıymetli oldu cep telefonu sizin can güvenliğinizi sağlayamaz ama nato Bibergazı sprey sizi her türlü tehlikeye karşı korur, kolay kullanımı uygun fiyatı sayesinde herkezin gözdesi oldu işinizi şansa bırakmayın.

Saat kaç olursa olsun dışarda rahat bir şekilde gezebilirsiniz nato Biber gazı sprey sayesinde belki inanamıyıcaksınız ama gerçek, kullanlar memnun kullanmıyanlar ve başına bişey gelenler pişman artık nato Bibergazı sprey olmadan dışarıda gezilmez, Düşünün akşam işten dönüyorsunuz Biber gazı spreyiniz yanınızda ve çok rahat bir şekilde hiç korkmadan evinize gelebilirsiniz ya yanınızda nato Bibergazısprey olmasa aynı şekilde gelebilirsimisiniz tabi ki çok zor o korkuyu yaşamak istemiyorsanız en kısa sürede sizde bir biber gazı sprey sahibi olun.

Biber gazı hakkında aldığımız telefonlarda ve maillerde genelde 1 den fazla biber gazı siparişi verildiği için bize genelde sorulan sorular 50 tane alacağız fiyatta değişiklik olur mu 30 tane alacağız fiyatta değişiklik olur mu bu tarz da sorular, tabi ki de değişiklik olacak biz sizin için elimizden geleni yapıcağız siz bizim içinde önemlisiniz.

Tekrar söylemiş olacağım ama söylemem gerekiyor biber gazını sadece hayati bir tehlike altında olduğunuzda kullanmalısınız eğer mecburiyetten hayati bir durumda olduğunuzu kanıtlayamazsanız ceza bile görebilirsiniz. Film izlerken bazı sahnelerde nasıl zor durumlarda kalındığını görüyoruz şu anada kadar izlediğim dizilerde biber gazlarıyla ilgili bir sahne göremedim :) ama emin olduğum bir şey var çok yakında diziler dede göreceğiz zor durumlarda kalınan sahnelerde biber gazı hayatlarını kurtaracaktır, kısacası biber gazı çok yakında sinemalarda , Biber gazı  toplu alımlarda kampanyalar yaptık bu kampanyaları biber gazi fiyatları sayfamızda görebilirsiniz.
Toplu Biber gazı sprey alımlarında sizler için
uygun fiyatlar hazırladık, tek değil toplu alın sizde kazanın. Do not be in a pickle pepper gas received your original ( Biber Gazınızı Orjinal alın zor durumda kalmayın).

Bibergazı - Nato BibergazıSprey

Bibergazı  Sprey 5 metre mesafeye kadar karşınızdaki saldırganı tamamen etkisiz kılar.

Bibergazı SPREY SADECE VE SADECE 10 tane 50

Biber gazı, Pepper Gas Spray Original 10 Tane 50  Only


Biber gazı  Sprey Kullanımı - Nato BiberGazıNato Biber gazı  Spreyin kullanımı o kadar kolay ki tek yapmanız gereken saldırganın gözüne/yüzüne doğru sıkmanız spreyi nasıl mı sıkıcaksınız üzerindeki tuşu bastırmanız yeterli, saldırgana spreyi sıktıktan sonra nata biber gazı spreyi etkisini göstermeye başlar ve saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasını sağlar, saldırgan 40-50 dakika boyunca etkisiz hala gelmiş olur, bu sürenin sonunda hiç bir şekilde kalıcı bir zarar bırakmaz, lütfen nato biber gazı spreyi sadece hayati bir tehlike ile karşılaşırsanız kullanınız.
Nato
Biber gazı  Spreyi sadece hayatınızı tehdit eden saldırganlara karşı kullanınız, hayati tehlike söz konusu olmadığı durumlarda kullanmanız suçtur.
Biber gazı spreyi kesinlikle rüzgara karşı sıkmayınız, kapalı bir ortamda sıkarsanız da kısa sürede oda içine yayılacağından oradan uzaklaşınız.NATO Bibergazı  SPREY ÖZELLİKLERİ :

-Bibergazı  Cebe ve çantaya sığacak büyüklükte, avucunuzda rahatlıkla saklayabileceğiniz boyutta.
-
Bibergazı 5 metre mesafeye kadar karşınızdaki saldırganı tamamen etkisiz kılar.
-
Biber gazıKalıcı etki yaratmamakla birlikte saldırganı geçici körlük ile 45-60 dakika boyunca saf dışı bırakır.
-
Bibergazı Karşınızdaki saldırgan 2-3 kişi de olsa o bölgeye sıkmanız sonucunda herkesi tamamen etkiler.
-
Biber gazı Ürün aynı zamanda köpek ve benzer hayvanlardan da korunmak için idealdir.
-
Bibergazı Üzerinde kullanılan canlıda 1 saat sonunda tamamen tüm etkinliğini kaybeder ve kalıcı hiçbir hasar bırakmaz.
-
Bibergazı  40 ml´lik tüpüyle defalarca kullanılabilir.
-
Bibergazı  Orjinal Alman malıdır.
-
Biber gazıKendinizi korumanın en kolay yolu.
ORJİNAL BİBER GAZI SİPARİŞLERİNİZ İÇİN
hemen ara veya çaldır
Çalışma Saatlerimiz 08:00 ile 23:00dır.
0(544) 6 333 544
0(536) 636 52 16
0(536) 636 52 16
Çaldırın Arıyalım
 Nato biber gazı sadece 5 tl 

 


.


Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.

 
Sitemizi bugün 17 kullanici ziyaret etmistir.